ParexGroup, inşaat endüstrisi için özel kuru harç çözümlerinde lider bir tedarikçidir.

Günümüzde ParexGroup, bina endüstrisi için kuru harç uzmanlığına odaklanan en önemli üreticilerden bir tanesidir. 22 ülkede 4400 çalışanı, 72 üretim tesisi, Fransa ve Çin’de 2 grup Ar-Ge merkezi ve 7 adet yerel Ar-Ge tesisiyle ParexGroup, 2017 yılında 1 milyar avro elde etmiştir. Faaliyetlerimiz Batı Avrupa’da, Asya Pasifik’te, Güney ve Kuzey Amerika’da, Kuzey Afrika’da ve Orta Doğu’da etkin bir şekilde devam etmektedir.

Olgun pazarlarda lider konuma sahip ParexGroup, gelişmekte olan pazarlarda da hızlı büyümesini sürdürmektedir.

Günümüzde ParexGroup, yüksek kaliteli ürün portföyü, güçlü yerel markalar ve küçük bir kurumsal ekiple desteklenen bağımsız ve sorumluluk sahibi dinamik ekiplerle rakiplerimize kıyasla benzersiz bir karaktere ve bariz avantajlara sahiptir.

ParexGroup’un merkezsizleştirilmiş yapısı, verimli bir özgürlük alanı sunarak yerel işletme gereksinimlerine güçlü bir şekilde odaklanmayı mümkün kılmaktadır. Bu yerel bağımsızlık, şeffaf finansal yönetimle birleştirildiğinde müşterilerimiz için faydalı bir yapıyı ortaya çıkarmaktadır.

ParexGroup; 2006 yılında ilk tozsuz kuru harç teknolojisi, daha yakın bir tarihte öncülük ettiği çimento içermeyen toz teknolojisi ile sektörde tanınan yenilikçi firmalardan biridir.